Borys w niebieskie koniki - 05.04.2023

Pewnie już się zdążyliście zorientować, że co się da mamy w koniki. Nie inaczej było w przypadku akcesoriów dla psów :). Takie cudo wyczarował nam Sklep Zoologiczny Taurus i jego niezastąpiona właścicielka Marcelina! Oprócz tego, że znajdziecie tam same zdrowe karmy i bezpieczne akcesoria, to jeszcze możecie skorzystać z usługi szycia na zamówienie czego sobie wymarzycie.

 

My wymarzyliśmy sobie szelki i smycz w niebieskie koniki i mamy :D. Pierwsze co się rzuca w oczy to starannośc wykonania. Wszystko jest tak dopracowane i równiutkie, że można na ścianie wieszać a nie wkładać na taki czołg jak Borys. No ale jak już włożyliśmy to kolejne ukłony, tym razem w stronę dopasowania. Leżą super i widać, że psu jest o wiele wygodniej (wcześniej miał szelki znanej i cenionej firmy na poskim i zagranicznym rynku).

Smycz do kompletu ma wygodną przesuwną regulację i mięciutką rączkę. Wykonana tak samo starannie i solidnie jak szelki. Wszystko razem tworzy przpiękny komplet, który z dumą nosi Borys :).

Jola