Kajet zdrowia konia

Wasze psy i koty na pewno swoje książeczki zdrowia mają. Ale nie myśleliście, że fajnie byłoby mieć też taką książeczkę dla koni? Ja też i nawet szukałam i... nie znalazłam. Na szczęście dopiero co, jeszcze ciepły wyszedł Kajet Zdrowia Konia, który wzbudził nie tylko moje zainteresowanie. Pestka bardzo chciała sprawdzić co to przyszło. Przyszło bardzo pięknie i ekologicznie zapakowane - żadnego plastiku, nawet taśma jest papierowa!

 

Po rozpakowaniu naszym oczom (bo Pestka rozpakowywała razem ze mną) ukazały się takie kajety:

 

Solidnie wykonane, ekologiczne i piękne jednocześnie. Jako, że wącham książki i mamy swoją biblioteczkę, to bardzo doceniam takie niuanse. Połączyć piękną i czytelną grafikę z ekologią i solidnym wykonaniem to jest sztuka!

A jak przy okładce jesteśmy to zwróciliście uwagę na nazwę? Nie "książeczka..." a "kajet" - brzmi tak bardziej swojsko, a jednocześnie szerzej. Bo znajdziecie tam nie tylko miejsce na szczepienia i odrobaczania, ale także na kontrole dopasowania sprzętu!

 

W środku jest spójny styl z okładki - czytelnie, elegancko, ślicznie po prostu! Wszystko podzielone jest na działy i bardzo prosto się odnaleźć.

 

Warto też zaznaczyć, że Kajet został opracowany przez dr med. wet. z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu koni. Znajdziemy więc informacje o podstawowych chorobach, na co zwracać uwagę, wyposażenie apteczki. Dla koniarzy to Vademecum (łac. chodź ze mną), do którego zawsze mogą zajrzeć.

 

Kajet to to czego od dawna brakowało na rynku. Okazał się o wiele lepszy niż to czego oczekiwaliśmy.

Jola